حامد محضرنیا

حامد محضرنیا

زندگی نامه حامد محضرنیا

حامد محضرنیا متولد 29 خرداد 1367 در اصفهان، دارای لیسانس الکترونیک از دانشگاه نجف آباد اصفهان خواننده سبک پاپ ایرانی است.
حامد محضرنیا از کودکی موذن و قاری قرآن بوده و دارای چندین رتبه ی کشوری نیز می باشد. اولین کار رسمی وی برای تیم فوتبال ذوب آهن بود و با استقبال خوبی مواجه شد و به عنوان سرود رسمی این باشگاه قرار گرفت، پس از تولید چند تک آهنگ تصمیم گرفت که یک آلبوم فوق حرفه ای وارد بازار کند و در اواخر سال 1391 پر ستاره ترین آلبوم موسیقی را با نام استثنایی وارد بازار کرد. از چهره های سرشناس این آلبوم میتوان به هنرمندانی همچون محسن یگانه، کوشان حداد، شهاب اکبری، رضا تاجبخش، امید حاجیلی، کامران میرزایی، داوود محمدی و … اشاره کرد.
اولین حضور تلوزیونی وی در شب میلاد امام حسن مجتبی (ع) در برنامه ی شب شیدایی از شبکه اول سیما بود و پس از آن به چند شبکه ی دیگر از جمله جام جم نیز دعوت شد. وی نقطه ی به اوج رسیدن خود را پخش آهنگ شرمندتم از برنامه ی امروز هنوز تموم نشده از شبکه ی اول سیما می داند، که با استقبال چشمگیر مردم مواجه شد و پس از آن یک کار فارسی ، عربی به نام راهم بده برای همین برنامه اجرا کرد که آن هم با استقبال خوبی از طرف مخاطبان مواجه شد. اولین حضور او در برنامه ی زنده مربوط به برنامه امروز هنوز تموم نشده می باشد که با اجرای آهنگ جدید ممنونم از این برنامه و به علت استقبال مسئولین سازمان و تهیه کننده ی برنامه قطعه ی ممنونم به عنوان تیتراژ اصلی برنامه انتخاب شد.