محمد قلی‌ پور و چند تک آهنگ جدید / می‌جنگم تا حق خودم را بگیرم

اخبار موسیقی ایران, گفتگو 2017/03/30 67525 بازدید


محمد قلی‌ پور و چند تک آهنگ جدید / می‌جنگم تا حق خودم را بگیرم

محمد قلی‌ پور در سال‌های ۹۳ و ۹۵ دو آلبوم موسیقی با نام‌های “کاش نمی‌رفتی” و “هستی هنوز” منتشر کرد که با بازخوردهای متفاوتی روبرو شد. او همچنین در سال ۹۵ چند کنسرت در تالار ایوان شمس اجرا کرد.

این خواننده جوان که سال گذشته به طور کلی ۱۶ قطعه را به انتشار رساند، قصد ندارد در سال ۹۶ آلبومی منتشر کند و می‌خواهد وقت بیشتری روی آثار آلبوم سومش بگذارد. قلی‌ پور اکنون درصدد بستن قرارداد با یک تهیه‌کننده برای ادامه فعالیت‌هایش است.

او که اخیراً چند تک آهنگ جدید منتشر کرده است، در نیمه دوم فروردین‌ماه نیز یک قطعه جدید دیگر منتشر می کند. “یه جور خاص” جدیدترین قطعه این خواننده بود که در روز ۱۹ اسفند با ملودی حامد حسینی و تنظیم سامان امامی منتشر شد.

محمد قلی‌ پور در خصوص تغییر سبک موسیقی خود پس از کنسرت‌هایش در ایوان شمس می‌گوید: تصمیم گرفتم تغییری در سبک خودم ایجاد کنم و با افراد متفاوتی همکاری داشته باشم. سعی کردم با بازخوردها و نظراتی که از آلبوم اول و دوم خودم گرفتم، مسیر را کمی تغییر بدهم و قطعاتی را تولید کنم که نزدیکی و هماهنگی بیشتری به بازار موسیقی داشته باشد. فکر می‌کنم تا حدودی هم موفق بوده‌ام. تک قطعاتی که پس از کنسرت منتشر کردم بازخورد خوبی به من دادند.

این خواننده در خصوص سال ۹۵ گفت: سال هنری خوبی برای من بود و به بسیاری از تجربه‌هایم اضافه شد. همه تلاشم را برای بهتر شدن در سال ۹۶ می‌کنم. می‌جنگم تا حق خودم را از موسیقی کشورمان بگیرم و در جایی که حقم است بایستم. از همه کسانی هم که در این راه کمک کردند و مخاطبانی که همراهی و حمایتم کرده‌اند، تشکر می‌کنم.

محمد قلی‌ پور متولد بهمن ۱۳۶۰ است. اولین آلبوم او به نام “کاش نمی رفتی” در ۱۸ مهر ماه ۱۳۹۴ منتشر و در دسترس هوادارانش قرار گرفت. اولین کنسرتش نیز در تاریخ ۱۱ دی ماه  ۹۴ در سالن ایوان شمس تهران طی دو سانس رقم خورد. دومین آلبوم وی به نام “هستی هنوز؟” در ۲۹ فروردین ماه ۱۳۹۵ در سالن اشراق مجموعه ایوان شمس با حضور علاقمندان و اصحاب رسانه رونمایی و منتشر گردید .دومین کنسرت این خواننده نیز در ۹ اردیبهشت ماه ۹۵ در سالن ایوان شمس تهران و در دو سانس در حضور هواداران او برگزار شد.

دیدگاه کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *