یازدهمین آلبوم رابی ویلیامز منتشر می‌شود

اخبار موسیقی جهان ۱۳۹۵/۰۷/۱۷ 26113 بازدید


یازدهمین آلبوم رابی ویلیامز منتشر می‌شود

یازدهمین آلبوم رابی ویلیامز ، سوپر استار موسیقی بریتانیا در حالی در روز چهارم نوامبر سال جاری منتشر می‌شود که همکاری دوباره ویلیامز و گای چیمبرز می‌تواند خبری بسیار خوب برای طرفداران او باشد.

به گزارش موزیک ما به نقل از وب‌سایت کافه سینما ، این دو همکاری خود را پس از ترک گروه تیک دت توسط رابی ویلیامز آغاز کردند و کلکسیونی از بهترین و پرفروش‌ترین آلبوم‌های انگلستان و جهان را با همکاری هم نوشتند و تولید کردند اما پس از مدتی دچار اختلاف شدند و چندین سال با هم صحبت نمی‌کردند.

آلبوم جدید که یازدهمین آلبوم راب محسوب می‌شود Heavy Entertainment Show نام دارد و اولین آلبوم استودیویی او پس از آلبوم Swings Both Ways است که در سال ۲۰۱۳ عرضه شد.

آلبوم The Heavy Entertainment Show در دو نسخه استاندارد و نسخه مخصوص آیتونز عرضه می‌شود که نسخه ویژه آیتونز شامل پنج ترانه اضافه و یک دی.وی.دی می‌باشد که شامل سه ویدیوی اختصاصی از یکی از ترانه‌های آلبوم و پشت صحنه مراحل تهیه آلبوم (به همراه سی و دو دقیقه مصاحبه اختصاصی با رابی ویلیامز درباره تک تک ترانه‌های آلبوم) خواهد بود.

اولین ترانه آلبوم که Heavy Entertainment Show نام دارد در روز بیست و پنجم سپتامبر و همزمان با خبر انتشار آلبوم جدید ویلیامز منتشر شد و اولین سینگل رسمی آلبوم با عنوان با عنوان Party Like A Russian که با پخش موزیک ویدیوی آن همراه شد در سی‌ام سپتامبر بر روی کانال یوتیوب رابی ویلیامز قرار گرفت و فایل صوتی آن هم برای دانلود در دسترس قرار گرفت.

رابی ویلیامز علاوه بر همکاری با گای چیمبرز با اد شیران، برندان فلاورز واستوارت پرایس هم در نوشتن چند ترانه آلبوم همکاری کرده است. او همچنین دو ترانه دو صدایی با روفوس وین رایت (Hotel Crazy) و جان گرانت (I Don’t Want to Hurt You) خوانده است.

دیدگاه کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *