یه شاعر که آرامشش با تو بود …

پخش های آینده ۱۳۹۴/۱۲/۱۶ 31872 بازدید


یه شاعر که آرامشش با تو بود …

خاطره بازی با آثار پرطرفدار «رستاک حلاج» دو روز پیش از انتشار نخستنی آلبوم رسمی‌اش

نخستین آلبوم رسمی رستاک حلاج در حالی سه شنبه ۱۸ اسفند روانه بازار موسیقی کشور می‌شود که پوسترهای پیش توزیع این آلبوم چند روزی‌ست که در شهر تهران نصب شد‌ه‌اند.

در فاصله دو روز مانده به انتشار آلبوم «پائیز سال بعد» نخستین اثر رسمی «رستاک حلاج»، دمویی از پرطرفداترین آثار این خواننده که نوعی خاطره بازی با آثار قدیمی اوست منتشر شده است.

دموی صوتی آلبوم «پائیز سال بعد» نیز چند هفته‌ای هست که منتشر شده است و این خواننده در صفحات شخصی‌اش از آغاز تمرینات گروهی اش برای برگزاری کنسرت های تهران خبر داده است. رامین بصیرت نیا (تهیه کننده آلبوم رستاک حلاج و مدیر برنامه های این خواننده) ضمن تائید خبر انتشار این آلبوم در تاریخ یاد شده(۱۸ اسفند) از پیش بینی پخش و توزیعی گسترده برایاین اثر در تهران و شهرستان خبر داد.

رستاک حلاج پیش از این در گفتگو با سایت «موسیقی‌ما» درباره فعالیت‌ها و آثار خود گفته بود:

خوشحالم از این که تک‌تک رفقایی که بدون پشتوانه‌های آن‌چنانی و تنها با اتکا به هنر و استعداد خود رشد کردند و برای خودشان در قلب مردم جایی پیدا کردند، امروز می‌توانند تنیجه تلاش‌ها، دویدن‌ها و بی‌خوابی‌هایشان را ببینند و بسیار سپاسگزارم از مسئولینی که با اعتمادشان، ادامه این مسیر را برای من و امثال من هموارتر می‌کنند.

منبع : موسیقی ما

دیدگاه کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *