تیتراژ برنامه تحویل سال ۹۵ شبکه یک با اجرای «علی ضیاء» را شما بخوانید!

اخبار موسیقی ایران ۱۳۹۴/۱۲/۱۰ 29094 بازدید


تیتراژ برنامه تحویل سال ۹۵ شبکه یک با اجرای «علی ضیاء» را شما بخوانید!

جزئیات استعدادیابی متفاوت این مجری تلویزیون را برای اولین‌بار از «موزیک ما» بخوانید

«علی ضیاء» که امسال در لحظات تحویل سال ۱۳۹۵ از طریق آنتن شبکه اول سیما مهمان منازل مخاطبان خواهد بود برای برنامه خود اتفاقات متفاوت و متنوعی را تدارک دیده است. «یکِ یک» عنوان برنامه نوروزی  این مجری سرشناس تلویزیون است و او قرار است که در تیتراژ این برنامه یک سنت‌شکنی داشته باشد. به گزارش «موزیک ما»، همه علاقه‌مندان می‌توانند برای اجرای تیتراژ یکِ یک شانس خود را محک بزنند و نهایتا از بین شرکت‌کنندگان، یک خواننده جوان و مستعد تیتراژ برنامه علی ضیاء را می‌خواند. البته یکى از خوانندگان بزرگ و قدیمى موسیقى که تابحال تجربه تیتراژخوانى نداشته، تیتراژ اصلى این برنامه را خوانده است و در ادامه قرار است بر خلاف روال همیشگی برنامه‌های تحویل سال سیما، یک چهره جوان و کمتر شناخته شده هم در چنین جایگاهی قرار بگیرد. آن دسته از هنرمندان جوانی که برای شرکت در این فراخوان تمایل دارند می‌توانند حداکثر تا روز بیست اسفند ۱۳۹۴ فایل مربوط به اثر خود را از طریق یکی از راه‌های زیر ارسال نمایند.

وب سایت این برنامه به نشانی http://1-e-1.ir ، ربات تلگرام این برنامه به نشانی www.telegram.me/yekeyek_bot  یا شماره تلگرام ۰۹۲۰۱۰۰۰۱۱۷ راه‌‌هایی هستند که هنرمندان جوان با انتخاب یکی از آنها می‌توانند اثر خود را برای برنامه نوروزی علی ضیاء ارسال نمایند. در ادامه بررسی آثار توسط داوران این رقابت انجام می‌شود و از نفر برگزیده دعوت به عمل می‌آید تا تیتراژ برنامه تحویل سال شبکه یک را با شعر و موسیقی که از سوی دست‌اندرکاران مربوطه در اختیار او قرار می‌گیرد، اجرا کند. نکته حائز اهمیت فراخوان علی ضیاء برای کشف خواننده مستعد این است که افرادی که تمایل به شرکت در این رقابت را دارند نباید قبلا آلبومی را در بازار موسیقی منتشر کرده باشند.

البته این برنامه چند مسابقه دیگر را هم تدارک دیده است. سلفی با مادران، گرافیک و طراحی لوگو، استندآپ کمدی، گزارشگری و ساخت فیلم کوتاه پانزده ثانیه‌ای سایر مسابقات یکِ یک برای تمامی مردم ایران است. شماره تلگرام، ربات تلگرام و وب‌سایت این برنامه آماده پذیرش آثار علاقه‌مندان برای شرکت در این پنج مسابقه دیگر تا روز بیست اسفند است.

منبع : موسیقی ما

دیدگاه کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *